Vijesti

EA najavio za 11. lipanj svoju next-gen konferenciju i očekuje nas hrpa igara

Možda je E3 ove godine otkazan, ali kompanije su polako počele objavljivati kada ćemo vidjeti njihove next-gen kreacije i igre. EA je tako objavio da će 11. lipnja održati “EA Play” digitalnu konferenciju gdje ćemo vidjeti njihove next-gen igre.

Znamo da EA nije omiljen mnogim igračima, ali očekujemo zaista konferenciju punu, punu sadržaja jer poznato je da EA planira u idućih godinu dana izbaciti čak 14 igara.

Poznato je da su od tih 14 igara, četiri sportske igre, pa je sigurno da ćemo vidjeti novu FIFA-u, NBA, NFL i vjerojatno NHL. Četiri igre rade njihovi manji (indie) studiji, dvije igre su za mobitele.

Ostale četiri igre su veliki “AAA” naslovi. Pretpostavljamo da je među njima Battlefield novi i barem jedna Star Wars igra (sigurno ne nastavak Fallen Ordera).

Događaj će biti u 1h po našem vremenu, a ako ne budete budni, moći ćete ujutro pronaći vijesti kod nas jer mi nećemo spavati.

Povezano