Vijesti

Nekoć sinonim za Xbox platformu, Forza Horizon 5 ovog proljeća stiže na PS5

Baš nakon što smo jučer prenijeli podatak kako se Microsoftove igre najviše igraju na PlayStationu, gdje je najviše upravo na plećima te platforme postao najveći izdavač na svijetu, papa Phil odlučio je počastiti igrom koja je uz Halo praktički sinonim za Xbox.

To je vožnja iz Forza Horizon serijala. Forza Horizon 5 planira se na PS5 negdje ovog proljeća, to je igra kakve na toj platformi nema, oduševit će jako veliki broj igrača i Microsoft svakako može očekivati jedan jako dobar prodajni rezultat na nekoć konkurentskoj, a sada mu jako dragoj platformi.

Vjerujemo da će se ovaj trend nastaviti, to uostalom ne skrivaju ni sami čelnici Microsofta, a sad kada je Forza tu očekujemo trojac najvećih Xbox IP-eva – Gears, Halo i Fable.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Igra

Povezano