Mršava ponuda posebnih izdanja za novu Mafiu, ali barem izlazi fizičko izdanje

Nakon sjajnog uspjeha Clair Obscura, kandidata za igru godine koji se s cijenom od 50 eura i priličnom količinom sadržaja probio u jako puno domova, istu formulu ispratit će i Take-Two s novom Mafiom. Mafia: The Old Country koštat će 50 eura, novi prikaz pogledajte ovdje, a mi ćemo u nastavku o specijalnim izdanjima.

Odnosno, nažalost, jednom specijalnom izdanju. I to ne baš osobito specijalnom. Developer Hangar 13 barem je potvrdio kako će igra imati fizičko izdanje, ali najobičnije moguće i tu sve staje. Nema Collector’sa.

Ali ima 10 eura skupljeg izdanja, digitalnog Deluxe s tzv. Gatto Nero Packs paketom digitalnog sadržaja – pištoljem, shotgunom, oblekicom, limuzinom, konjem i još pokojim detaljem. Uključeni su i digitalni artbook te soundtrack.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Mafia: The Old Country izlazi 8. 8. ove godine za PC, PS5 i XSX/S.